Loading 0

TET Yapı

Silinebilir Giyotin Sistem

Giyotin Cam Küpeşte Sistemleri üstü açık yaşam alanlarınızı daha fonksiyonel şekilde kullanmak için size bir fırsat yaratır. Kaliteliden ödün vermeden hazırlanan küpeşte ile istediğiniz alanı rahatlıkla kapattırabilirsiniz. Motorlu küpeşteyi uygulamak istediğiniz alana montaj uygulamasından sonra keyifle kullanmaya başlanabilirsiniz. Esen rüzgarı önlemek amacı ile kış bahçesi gibi şirin sıcak alanlar oluşturabilirsiniz. ”Giyotin Cam Küpeşte Sistemleri” ile alanlar istenildiğinde açılarak tamamen açık hale getirilebilir olduğu gibi yarım kullanım olarak da rahatlıkla ayarlayabilirsiniz. Kaliteli malzemelerden hazırlanan bir motorlu küpeşte sistemi sayesinde uzun yıllar boyunca hiç bir sorun yaşamadan kullanabilirsiniz. Hareketli küpeşte sayesinde dış dünyadan kopmadan dış alanın güzelliklerini de yaşayabilirsiniz.

Giyotin cam, özel tasarım olarak üretilen ve kış bahçeleri, balkonlar ve restaurantların kapatılmak amacı ile kullanılan bölgelerine montajı yapılabilen hareketli cam çeşididir. Firmamız ise müşterilerimiz için en kaliteli giyotin cam uygulamasını hazırlamakta ve montajını gerçekleştirmektedir. %100 ısı yalıtımına sahip olan TET Yapı giyotin cam sistemi sayesinde odada bulunan ısının korunması maksimum derecede sağlanabilmektedir. Hem yaz hem de kış aylarında çok tercih edilen bu model yaz aylarında serinliği, kış aylarında ise sıcaklığı polyamid bariyerler sayesinde %100 olarak muhafaza etmeye de fayda sağlamaktadır. Bünyemizde olan 3 farklı giyotin cam modeli ile müşterilerimiz diledikleri seçimi yapabilirken evlerinde ya da iş yerlerinde son derece kullanışlı olan bu ürünleri değerlendirebilmektedir.

Giyotin Cam Sistemi 8mm veya 10mm Temperli tek cam ya da 20mm Isı cam kombinasyonlu olarak, Becker, Somfy veya Cuppon marka uzaktan kumandalı otomasyon ile yukarı aşağı dikey olarak çalışan, 2 ya da 3 kanattan oluşan, tamamen açıldığından aşağıda toplanan camların küpeşte vazifesi gördüğü akıllı cam sistemidir. Bu sistem max. 320cm yükseklik veya max. 450cm genişlikte elektro statik toz boya ile renklendirilerek mekanınızın ölçülerine göre özel olarak projelendirilerek üretilebilir.