Loading 0

TET Yapı

Hakkımızda

TET Yapı Kış Bahçesi Sistemleri Türkiye’nin en önde gelen motorlu tente ve gölge sistemleri imalat, uygulama ve ihracatçı firmalarından biridir. Yirmi yılın üzerindeki tecrübesi, dünyanın dört tarafında binlerce uygulaması ve kendi geliştirdiği çok çeşitli endüstriyel ürün yelpazesi ile müşterilerine ve bayilerine en iyi şekilde hizmet vermektedir.

Firmamız yurt içinde ve yurtdışında sürdürdüğü proje ve uygulamalarda en üst düzeyde müşteri memnuniyeti sunmayı hedeflemiştir.

TET Yapı tüm ürünlerini sağlık ve güvenlik koşullarına uygun olarak kendi markası altında imal etmektedir. Gerek imalat aşamasında gerekse uygulama sürecinde tüm iş güvenliği ve ürün kalite politikalarını uygulayan firmamız çok sayıda şantiye ve projeyi halen yürütmektedir. Dünyanın dört bir tarafında TET Yapı ile çalışmakta olan tüm bayilerimize, müşterilerimize ve şirketimizi günden güne geliştiren değerli çalışanlarımıza TET Yapı olarak her zaman teşekkür ediyoruz.

Misyonumuz

İnsana ve çevreye saygılı duyarlı olmak Her zaman daha da ileriyi düşünerek kendimizi geliştirmek ve yenilemek, yeni yatırımlarla istihdam sağlamak Yapılan anlaşmalarda, tüm konuşulan detaylar ve isteklere sadık kalınarak, koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamanın en büyük değer olduğu farkındalığı ile çalışmak Çalışma ilkelerimiz dışına çıkmadan varlığımızı sürdürmek

Vizyonumuz

Tüm iş alanlarında, içeriği ne olursa olsun bizden talep edilen tüm hizmetleri cevaplayarak müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmak Müşterilerin taleplerini zamanında ve talep edilldiği şekilde karşılamak Sunulan hizmette iş bilinci ve hakimiyetini korumak Verilen hizmetlerde tek hedefin mükemmellik olması ve en yüksek kalite seviyesini korumak